Protezy kończyn dolnych

Oferujemy bogaty asortyment protez modularnych oraz tymczasowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów

Protmed

KOMFORTOWE Protezy KOŃCZYN dla seniorów

Przy produkcji protez dla osób starszych dążymy do stworzenia protezy spełniającej następujące kryteria: musi być lekka, posiadać komfortowy lej, być łatwa w zakładaniu oraz bezpieczna.

Projektujemy protezy z myślą o wspieraniu mniej aktywnych osób, które mogą mieć trudności z utrzymaniem idealnej równowagi między bezpieczeństwem, wygodą i mobilnością.
Uzyskanie takiej równowagi może oznaczać większą niezależność i wzrost zarówno częstotliwości, jak i bezpieczeństwa przemieszczania się.

Osoby z cukrzycą i problemami układu krążenia mają szczególną potrzebę korzystania z odpowiednich rozwiązań protetycznych, które pomogą im uzyskać odpowiednią równowagę. Przykładowo lej silikonowy musi chronić wrażliwą skórę, a lej protezowy musi być łatwy w użyciu i zapewniać pewne zawieszenie.

Proteza kolana, jeśli jest wymagana, powinna zapewniać skuteczną stabilność i podparcie przy spacerowaniu ze stałą prędkością, natomiast moduł stopy powinien zapewniać poziom zwrotu energii, która jest proporcjonalny do aktywności i obciążenia.

W procesie wykonania dobrej protezy ważne jest zastosowanie odpowiednich komponentów dlatego w celu dobrania najlepszego rozwiązania pod konkretnego pacjenta udostępniamy możliwość przetestowania kilka rodzajów różnego zaopatrzenia (stóp, kolan itp.)

Bezpłatne konsultacje w domu pacjenta

Zdajemy sobie sprawę, że osoby starsze mogą mieć trudności z dojazdem do naszej firmy, dlatego oferujemy bezpłatny dojazd do domu pacjenta.

Jak zbudowana jest proteza wyjaśniamy na stronie „Proteza modularna podudzia, uda”. Tutaj przedstawiamy przykładowe elementy protezowe dla osób starszych:

 

Leje silikonowe

Bardzo komfortowe leje żelowe Alps

Lej silikonowy Iceross Comfort Ossur

Stopy protezowe

Stopa protezowa Ossur Balance J

Stopa protezowa OttoBock 1C30 Trias

Stopa protezowa Senior

Stopa protezowa Ossur VARI FLEX

Kolana protezowe

Kolano Ossur Balance Control

Kolano OttoBock 3R90

Kolano OttoBock 3R106

Kolano OttoBock 3R40

Kolano Ottobock 3R93

Filmy z naszymi pacjentami

Protmed

Opinie i podziękowania 

"Polecam wszystkim tę firmę, profesjonalna i miła obsługa, jestem bardzo zadowolony z protezy którą wykonywałem w protmedzie."

Slawek C.

"wykonywałem protezy już w wielu zakładch , ale z tej protezy z tej firmy jestem najbardziej zadowolony, pozdrawiam pracowników oraz pana Kazimierza.
Wdzięczny pacjent."

Janusz W.

ul. Niemierzyńska 28, 71-436 Szczecin

pon. – pt. 9.00 – 17.00

Napisz do nas