Protezy kończyn dolnych

Oferujemy bogaty asortyment protez modularnych oraz tymczasowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów

Protmed

Protezy dla dzieci

Nawet najmłodszy użytkownik protezy pragnie korzystać z życia — biegać z przyjaciółmi i rodziną, chodzić do szkoły i dobrze się bawić. Rozwiązania protetyczne dla dzieci muszą pozwalać im robić to wszystko, a nawet więcej. Dzieciństwo powinno być okresem aspiracji i przygód z maksymalną mobilnością wspierającą rozwój osobisty.

Nasze protezy są zaprojektowane z myślą o wspieraniu dzieci i ich aspiracji, od zabaw z przyjaciółmi po rywalizację sportową.
Dzieci, które się aktywnie bawią, pomimo potencjalnej niepełnosprawności, wysyłają doskonały komunikat swoim rówieśnikom i innym osobom.
Stabilność jest naturalnie fundamentalnym aspektem rozwiązań protetycznych dla młodych ludzi. Oprócz tego ważny jest wysoki poziom elastyczności i zwrot energii. Nasza oferta zawiera solidne stawy kolanowe, dynamiczne moduły stóp i wygodne leje silikonowe lejów protezowych.

Protmed

Opinie i podziękowania 

"Polecam wszystkim tę firmę, profesjonalna i miła obsługa, jestem bardzo zadowolony z protezy którą wykonywałem w protmedzie."

Slawek C.

"wykonywałem protezy już w wielu zakładch , ale z tej protezy z tej firmy jestem najbardziej zadowolony, pozdrawiam pracowników oraz pana Kazimierza.
Wdzięczny pacjent."

Janusz W.

ul. Niemierzyńska 28, 71-436 Szczecin

pon. – pt. 9.00 – 17.00

Napisz do nas