Protezy kończyn dolnych

Oferujemy bogaty asortyment protez modularnych oraz tymczasowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów

    Protmed

KIM Jesteśmy

Firma Protmed

specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości protez kończyn górnych i dolnych. Prowadzimy również szeroką działalność w zakresie zaopatrzenia w materiały ortopedyczne, sprzęt rehabilitacyjny i artykuły sanitarne. Jesteśmy firmą która może poszczycić się wieloletnią tradycją, doświadczeniem i rozpoznawalną marką. Działamy od 1992 roku będąc tym samym jednym z najdłużej działających zakładów ortopedycznych w Polsce. Dostarczamy naszym klientom sprzęt najwyższej jakości wykonany w oparciu o materiały wysokiej klasy i komponenty  nowoczesne technologicznie.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Za wysoką jakością oferowanych przez nas usług stoi tradycja oraz wieloletnie doświadczenie. Nasze protezy ortopedyczne powstają wyłącznie z najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologicznie elementów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając:

\

fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej protezy

\

przeprowadzenie niezbędnych pomiarów pod kątem jej osobistego dopasowania

\

zaprojektowanie i wykonanie dedykowanej protezy

\

konsultacje w domu klienta na terenie województwa zachodniopomorskiego, oraz województwach sąsiadujących

\

wiedzę i pomoc w znalezieniu placówek i organizacji, które wspierają finansowanie sprzętu ortopedycznego

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę w dziedzinie protetyki oraz ortopedii, jednak stale poszerzają swoje kompetencje, dzięki czemu możemy ciągle udoskonalać oferowane przez nas produkty dopasowując je do Państwa potrzeb.

Liczba wykonywanych przez nas protez, ponad 200 rocznie, świadczy o jakości naszych usług oraz zaufaniu pacjentów.

Obecnie współpracujemy z renomowanymi firmami, które oferują wysokiej klasy sprzęt medyczny. Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z takimi markami, jak: Otto Bock, OrtoCentrum, Streifeneder, Ossur, Ortho Reha Neuhof.

 

Staramy się stworzyć ofertę protez i sprzętu medycznego, która skutecznie zaspokoi potrzeby naszych klientów, zarówno dorosłych jak i dzieci. Wierzymy, że oferowane przez nas produkty przywrócą Państwu sprawność oraz pozwolą się cieszyć życiem.

Nasza oferta jest dla wszystkich pacjentów o różnej aktywności fizycznej – dla osób starszych, którzy potrzebują lekkiej i wygodnej protezy, dla dzieci, ale także dla osób młodych, które czynnie uprawiają sport. Obsługujemy pacjentów nie tylko z całego województwa zachodniopomorskiego ale również z  miast sąsiadujących jak Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Gdańsk, Słupsk, Piła. 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo m.in. protezy nóg, w tym protezy udowe, protezy stopy i protezy podudzia, a także protezy kończyn górnych. Oferujemy zarówno protezy modularne, jak i protezy tymczasowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zakupów on-line.

    Protmed

Certyfikaty

Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty

    Protmed

Zesół

Jan Kowalski

Technik Protetyk

opis

Jan Kowalski

Protetyk

opis

Protmed

Opinie i podziękowania 

"Polecam wszystkim tę firmę, profesjonalna i miła obsługa, jestem bardzo zadowolony z protezy którą wykonywałem w protmedzie."

Slawek C.

"wykonywałem protezy już w wielu zakładch , ale z tej protezy z tej firmy jestem najbardziej zadowolony, pozdrawiam pracowników oraz pana Kazimierza.
Wdzięczny pacjent."

Janusz W.

Protmed

Partnerzy

ul. Niemierzyńska 28, 71-436 Szczecin

pon. – pt. 9.00 – 17.00

Napisz do nas